Skip to content

HAKKIMIZDA

İstanbullu evden eve taşıma ve taşımacılık yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile siz saygı değer müşterilerimize güvenli, özenli, güvenilir, sigortalı ve ambalajlı taşımacılık piyasasında 1992’den beri hizmet sunmaktadır. Sizlere en nitelikli taşımacılık hizmeti sunmaya karar vermiş olduğumuz andan itibaren 7/24 hizmet anlayışımız ile 20 kişilik çekirdek kadromuz ve tecrübeli uzman personelimiz ile şehir içi şehirlerarası evden eve taşıma ofis, iş yeri ve ev taşımacılığında siz kıymetli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Merkezimiz İstanbul dahil olmak üzere Adana, Antalya, izmir ve Çanakkale’de birebir Şubelerimiz ile tüm Türkiye geneli siz saygı değer müşterilerimiz taşımacılık ve nakliye sektöründe hizmet sunmaktayız. Lider firmamız müşterilerinden aldığı güvenle yoluna devam etmektedir. Her türlü nakliyat ve taşımacılık işlerinizde bizlere sormadan karar vermeyin. İzmir evden eve taşıma firmamız piyasasında ev taşıma için özel dizayn yapım araç filosu, kişiye özgü tek kullanımlık kutulama kolileri, hijyenik naylon pıt pıt paketleme, ambalaj malzemeleri, kişiye özgü kolileme kutuları, Avrupa dan ithal edilmiş teleskopik, hidrolik yük taşıma asansörleri ve işinde ehli uzman, profesyonel taşıma elamanları ile siz saygı değer müşterilerimize taşıma hizmet sunmaktan onur duyarız..

İstanbullu Nakliyat olarak sizlere en nitelikli, güvenilir İzmir evden eve taşıma hizmetini vermeyi hedeflemekteyiz. Nakliyat firmamız hizmet vermekte olduğu müşterilerine en iyi hizmeti ev taşımada, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir biçimde üstlendiği görevlerini başarı ve özgüveni daimi yüksek hizmet politikası devam ettirmektedir. Firma olarak bu hizmet kolunda tüm elemanlarımız olmak üzere bütün kadromuz alanında uzman ve eğitim almışlardır. Firmamız müşterilerimize nitelikli, hızlı ve güvenilir hizmet sunma anlayışla son model araç filosu, teknik donanımları ile 24 saat arzu ettiğiniz zaman aralığında size hizmet sunmaktan kıvanç duyacaktır.